MT
Freddy Sikkes Directeur
Dianne Sterk Afdelingsleider Team vmbo+
Bjorn Vos Afdelingsleider Team vmbo regulier
OOP
Hanny van de Peppel Teamleider OOP
Lonneke Janssen Managementassistente
Marleen Melsen Administratie
Miranda Baars Administratie
Matthew Geerman Concierge
Michel Leenders Concierge
Mosthapha Mekran Pedagogisch conciërge
Team vmbo regulier
Mark van der Heiden Techniek
Suzan Hissink Handvaardigheid en Tekenen
Herman Sol Engels
Nico van Santen Afdelingscoördinator en Rekenen
Esther Weibolt Avo-vakken
Kim de Beijer Avo-vakken
Henriecke Gierveld Wiskunde
Steven Hamer Lichamelijke opvoeding
Carmen Roes Handvaardigheid en Tekenen
Liudmila Tihaniceva Duits en Avo-vakken
Gerard van Uijtert Nask
Heleen Zuuring Avo-vakken
Rob Salawan Bessie Decaan en Nederlands
Diana Hommes Zorg & Welzijn
Peter van der Horst Examen coördinator, Engels en Duits
Femke Loef Maatschappijleer
Mariska van Schipstal Economie & Ondernemen
Nico Vogelzang Produceren, Installeren & Energie
Richard Vlek de Coningh Nask en Wiskunde
Hans van Zeeland Afdelingscoordinator, Nederlands en Rekenen
Rob Alberty Produceren, Installeren & Energie
Jolanda Altena Zorg & Welzijn
Wim de Groot Lichamelijke Opvoeding
Marit Messelink Engels
Maarten Pol Mobiliteit & Transport
Martine Sloot-van der Wiel Biologie
Wilma Driessen Instructeur Zorg & Welzijn
Marjan van der Klei Onderwijsassistent Zorg & Welzijn
Team vmbo+
Erik Driessen Nederlands en Avo-vakken
Erna Harmsen Zorg & Welzijn, lid ABC-team
Lianne Verhagen Biologie
Hans Wesseldijk Afdelingscoordinator, lichamelijke opvoeding
Mirthe de Vrije Nederlands, lid ABC-team
Antoinette Boer Nederlands
Gerrit van den Brink Mens & Maatschappij
Rob van Dijck Nask en Wiskunde
Gemma Graste Handvaardigheid, Tekenen en CKV
Karin Hermans Avo-vakken
Nienke Hermens Nederlands, Avo-vakken
Daphne Jansen Wiskunde, Avo-vakken
Marijke de Jonge Wiskunde en rekenen
Jos Kuin Engels
Reinita Nitrauw Zorg & Welzijn
Margot de La Rambelje Zorg & Welzijn, omgangskunde
Ruud Toepoel Economie & Ondernemen
Ap Toeter Lichamelijke Opvoeding
Sabine van der Veen Drama
Christine van Wijngaarden Duits en Engels
Clara Bartelds Schoolmaatschappelijk werker
Ilona Linders Orthopedagoog
Vrijwilligers
Jan-Willem van Dijk Hulp facilitaire dienst
Martin Lemmen Techniek
Hanny Rombouts Onderbouw
Cunera Gijsbertsen Musical
Edgar Beumer Hulp facilitaire dienst